Co napíší noviny, tomu lidí věří. Tentokrát téma dálnice.

9. dubna 2012 v 15:42 | Co napíší noviny, tomu lidí věří. Tentokrát téma dálnice. |  Doprava
Je obdivuhodné, jak všichní víte, kdo má a kdo nemá pravdu. Někde něco jakýsi trouba napíše do novin a hned jste všichni chytří jak rádio... Resp. dvě rádia... :-)
Ani jeden z vás nebyl u toho, když se to nebo ono schvalovalo a předepisovalo, nikdo z vás neví, kdo a proč povolil změnu materiálu, jak o tom Eurovia píše. A nikoho z vás nenapadlo, že vždy platí, že v takových případech je špatný vždy ten druhý, jen ne já. Jde zde o velké peníze, tak to nechce nikdo nechat na sobě, proto košile je vždy bližší, než kabát a hlavně koryto je koryto... Nechal bych to skutečně na soudu a odborném dokazování, co je vlastně pod dálnicí za podklad a kdo za to může. O nezávislosti soudu si můžeme myslet, co chceme, ale nic jiného nám nezbývá.
Víte, já jako dítě byl nepřímým účastníkem docela banální nehody, kterou opět nepřímo způsobili vlastně tři hasiči, jdoucí vedle sebe po silnici na pohřeb kolegy do vedlejší vesnice. Jedno auto je objíždělo, druhé hned za ním nestačilo zabrzdit, když to první muselo zastavit kvůli autu v protisměru... Hasiči pokračovali klidně v chůzi, my dva kluci na kolech jsem se chtěli podívat, co se bude dít - a nakonec jsme byli prohlášeni jako viníci této nehody - jelikož bylo lepší to hodit na nás, jelikož jsme nebyli trestně odpovědní, že... Nikdo nám nevěřil, že jsme jen stáli na krajnici a čekali, až všechna auta odjedou... A tak nějak je to i s tou D47 a hledáním viníka - já to nebyl, to oni, křičí obě strany... :-))

od: jiří Čech
 


Komentáře

1 Pavel Pavel | Web | 23. ledna 2013 v 12:00 | Reagovat

Kup si originální tričko na www.supertrika.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama