Kolik dostáváte vy v práci za hodinu vajec?

3. dubna 2012 v 14:42 | Kolik dostáváte vy v práci za hodinu vajec? |  Politika
Takže madam.....
Skutečně nevím, co je bezohledného na tom, když připomenu to, co o sobě sám prohlásil pan Stejskal v jiné diskusi. On sám přepočítával svůj plat na vajíčka, takže se dnes nesmí divit on ani vy, že si to stále ještě někdo bude pamatovat. On nás tady pan Stejskal chtěl totiž ohromit a uzemnit, jak bývá v diskusích jeho zvykem, takže zde velmi arogantně přepočítával, kolik on, studovaný člověk, vydělá za hodinu vajec :-))) A nějak mu to nevyšlo, protože jeho hodinová mzda činila 120 korun českých (podotýkám, že kopáči pracují za 100 korun na hodinu!). Takže pan Stejskal zde nikoho svým platem neohromil, byl spíše pro smích. Tolik k těm vajíčkům, která se vás tak dotkla.
To, že váš manžel zemřel, je mi líto a nemohla jsem to vědět, to snad uznáte. Z tohoto důvodu je vaše nařčení, že jsem bezcitná, velmi nespravedlivé. Pokud bych věděla, že jste vdova, nikdy bych vašeho manžela nezmiňovala. Takže trochu spravedlnosti, do toho rozhořčení, paní Morenová.
Vás se ani tak nedotklo, co jsem napsala panu Stejskalovi. Vám v první řadě vadilo, že bych brala raději rudou totalitu než modrou. V tom bude asi ten hlavní problém a hlavní rozdíl mezi námi dvěma. Ovšem s tím nic nenadělám, mně osobně by skutečně byla milejší fronta na banány, než fronta na práci. Je to samozřejmě jen můj názor a souhlasit se mnou nemusíte, přesto mám právo jej napsat.
Přeji vám hezký den a méně zloby v srdci.

od: Anna Maier
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama