Komunismus je svinstvo!

9. května 2012 v 16:50 | Komunismus je svinstvo! |  Politika
Co z toho vyplývá? Bude hůř! Současné zbytky "pravicových" socialistů vystřídají ti pravověrnější, pro svoje koryta neváhající se spojit i s extrémní komunistickou sebrankou. Co ještě není zdaněno se zdaní, co je zdaněno málo, zdaní se více. Co není zregulováno se zreguluje.Zvýší se produkce nesmyslných zákonů, vyhlášek a nařízení. Šetřit se nebude, škrtat na výdajové stránce státních rozpočtů už vůbec ne. Všem se slíbí větší dávky, větší výplaty, větší jistoty a žádná zodpovědnost. Dluhy se samozřejmě neplatí.

Konečně přijde ten sociální ráj a multikulturní obohacení pro všechny. Většinový volič nebude pracující bílý muž nebo žena, ale sliby omámený parazit s nataženou rukou, povětšinou ještě přicházející za lepším životem z jiného kontinentu. A přesně tihle, "sociálně cítící" a kulturní či náboženské odchylky "chápající" vůdci politických partají jako je Francois Hollande, kteří cílí svoje kampaně na zmíněný elektorát, budou zažívat svoje chvíle slávy jako dnes.
Jenomže brzy jim na to nebudou již stačit peníze. Budou samozřejmě ještě chvíli okrádat poslední pracující "zoufalce", budou ještě chvíli blábolit o potřebě většího zdanění, sociálního začleňování či budoucí prosperitě.

To zní rozumně - bohužel pro nás, pracující.

Od: Petr Brecík
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama